Ważne ogłoszenie

W zakładce do pobrania znajduje się pierwsze wydanie gazetki szkolnej. Zapraszamy do lektury.
__________________________________________________________
 
PŁATNOŚĆ ZA OBIADY
Płatność za obiady można realizować przelewem do 20 każdego miesiąca. 
Cena za obiad wynosi 5,00 zł. 
Dane do przelewu:
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie 
Działoszyn 33, 59-916 Bogatynia
nr konta:  47  1020  2137  0000  9502  0121  4519
w PKO BP oddział Bogatynia
W TYTULE PŁATNOŚCI PROSZĘ PODAĆ: 
MIESIĄC, IMIĘ I NAZWISKO  DZIECKA, KLASA
 
Drukuj

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 KLASA „O”

 * Victoria Cembrzyńska
 * Igor Białajczuk
 * Zofia Klimowicz
 
 
 
 
 
 
 

KLASA I 

* Kaja Forysiak
* Aleksandra Ilnicka 
* Miłosz Malcer
* Julia Troc
* Zuzanna Olejarz
*Oliwier Rybiński
*Michał Workun
* Błażej Dubowik
* Julia Dudkowska
 
 
KLASA II   
 
* Oliwer Domka
* Maksymilian Górka
* Kacper Michałowski 
* Kacper Połoczański
* Alan Szwabo 
* Marcel Turlejski
* Błażej Wąsiura
* Stella Witkowska
* Alan Witkowski
* Maciej Zalewski
 
 
KLASA III
 
* Milena Siemiernik
* Wiktoria Siemiernik
* Zuzanna Kolaga 
* Szymon Jałowczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
KLASA IV 
 
* Michalina Stawiarska    5,54
* Maja Szcześniak          5,45
* Błażej Wójcik              5,27
* Natalia Bogusiewicz     5,18
* Hanna Sochacka          5,18
* Wiktoria Chmielowska  5,09
* Dominika Wójcik          5,00
* Bartosz Troc               5,00
* Błażej Bąkowski           4,81
* Robert Tymczyna         4,45
 
 
 
  
 
KLASA V  
 
* Szymon Malcer            5,25
* Wiktoria Jaworska       5,1
* Miłosz Janiszek           5,1
* Szymon Horbanowicz   5,0
* Aleksandra Boryczewska 4,83
* Hubert Olejarz            4,83
* Filip Cikacz                4,75
 
 
 
 
 
 
 
KLASA VI  A
 * Emilia Olejarz            5,0
* Agnieszka Łaźniewska  4,5
* Sylwia Gwiazda            4,25
 
 
 
 
 
 
KLASA  VI B
* Daria Dudkowska 5,16
* Szymon Twardy           5,0
* Iga Wenc                   4,66
* Bartosz Dzieńkowski    4,63
* Klaudia Grudzińska      4,33
* Emilia Kaszycka 4,33
* Aleksander Makulski    4,25
 
 
KLASA VII
* Klaudia Tymczyna     5,57
* Amelia Sobala 5,28
* Aleksandra Materak 5,21
* Angelika Bogusiewicz 5,0
* Wiktoria Kolaga     4,64
 
 
 
 
 
 
 
KLASA VIII
* Gabriela Olejarz 5,79
* Martyna Janiszek 5,29
* Aleksandra Plucińska   5,29
* Karolina Włosek         5,07
* Dominika Jurczyńska 5,0
* Wiktoria Gwiazda 4,64
* Maja Sochacka            4,43
* Zuzanna Urbaniak        4,0
* Olga Stefaniak             4,0